Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR
Semir Eraslan
İlhan Mobilya
Ekrem Tır
Olsan Ambalaj
Brf Treyler
Başak Sürücü Kursu

Bayburt Sanatçılar Derneği yılın bürokratını seçti

Uluslararası Bayburt Sanatçılar Derneği tarafından İl Müdürü Abdulkadir Karabulut’a yılın bürokratı ödülü verildi.

Bayburt Sanatçılar Derneği yılın bürokratını seçti
Bayburt Sanatçılar Derneği yılın bürokratını seçti
Bayburt Sanatçılar Derneği yılın bürokratını seçti
Uluslararası Bayburt Sanatçılar Derneği tarafından düzenlenen medya ve sanat ödülleri kapsamında yılın bürokratı kategorisinde büyük onur ödülüne İl Müdürü Karabulut layık görüldü.
Bayburt Sanatçılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ülkü Koçan ödül belgesini takdiminde yaptığı açıklamada "Yapmış olduğu proje ve çalışmalarla Bayburt tarımında müthiş bir ivme kazandıran, aynı zamanda sürekli köylü çiftçi ile iç içe olan İl Müdürümüze bu belgeyi takdim etmekten gurur duyuyoruz." dedi.
İl Müdürü Abdulkadir Karabulut ise "Tarih ve kültürün kadim şehri Bayburt’ta Uluslararası Bayburt Sanatçılar Derneği tarafından böyle bir ödüle layık görülmek benim için hem çok anlamlı, hem de çok gurur verici. Bu bağlamda Uluslararası Bayburt Sanatçılar Derneğinin Başkan ve yönetim kurulu üyelerine çok teşekkür ediyorum." dedi.

Bayburt Sanatçılar Derneği yılın bürokratını seçti haberi 12.01.2017 12:51 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Bayburt  muhabirimiz Mesut Mutlu tarafından  eklenmiş olup  185  kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafında beğenilip 0 kişi beğenilmemiştir.

Bayburt Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Bayburt Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Bayburt Radyoları Canlı Radyo Dinle
Bayburt İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Bayburt Yemek Tariflerini Ekle

Beğendiniz mi?
Okunma 185
Muhabir Mesut Mutlu
Kategori Yerel
ŞehirBayburt
  Kadızade Mahallesine Otopark Geliyor
  Bayburt Belediyesi Bayburt’ta otopark sorununa çözüm üretecek projelere hız veriyor. Tamamlandığında, Bayburt’un en işlek noktası Cumhuriyet Caddesindeki park sorununa bir nebzede olsa çözüm üretecek olan 100 araç kapasiteli Yer Altı Otoparkı ve Hükümet Meydanı projesinin yapımına geçtiğimiz yıl başlayan Bayburt Belediyesinden, bir otopark müjdesi de Kadızade Mahallesi için geldi. Kadızade Mahallesindeki eski Hayırseverler İmam Hatip Ortaokulu’nun yanında bulunan alana yapılacak olan otop... 24.02.2017 11:18
  Bayburt Yerel 75Devamını oku
  Bayburt Şehit Aileleri Dayanışma Derneği’nden Rektör Coşkun’a ziyaret
  Bayburt Şehit Aileleri Dayanışma Derneği (ŞADDER) başkanı Hayrettin Haluk Akkoyunlu ve beraberindeki heyet, Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Selçuk Coşkun’u ziyaret etti.... 24.02.2017 16:49
  Bayburt Yerel 50Devamını oku

Haber Kategorileri

Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR