Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR
Ekrem Tır
Olsan Ambalaj
Başak Sürücü Kursu
İlhan Mobilya
Brf Treyler
Semir Eraslan

Bir hayal gerçek oluyor

Erzurum’da gazetecilerin ev hayali gerçek oluyor.

Bir hayal gerçek oluyor
Bir hayal gerçek oluyor
Bir hayal gerçek oluyor
Doğu Anadolu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Feridun Fazıl Özsoy ve Yönetim Kurulu Üyesi M. Güven Uşun, Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Başkanı Ergün Turan ile görüşerek, Erzurum’da gazetecilerin konut sahibi olabilmesi konusunda ön anlaşma yaptı.
TOKİ Başkanı Ergün Turan, Erzurum’da uygulanan bir projede gazetecilere uygun şartlarda konut vereceklerini belirterek, “Erzurum’a özel bir ilgi duyuyoruz. Toplumda önemli bir görev üstlenen gazetecilerimizin ev sahibi olmaları bizleri mutlu edecektir” dedi.
DAGC Başkanı Feridun Fazıl Özsoy da “Ön anlaşmayı yaptık. İnşallah gazeteci arkadaşlarımızı ev sahibi yapıyoruz. Desteklerinden dolayı Maliye Bakan Yardımcısı Cengiz Yavilioğlu ve Ak Parti Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu ile TOKİ Başkanımız Ergün Turan’a tüm gazeteci arkadaşlarımız adına teşekkürlerimizi sunuyorum. Yıllardır hayalini kurduğumuz gazeteci arkadaşlarımızın ev sahibi olmalarının mutluluğunu yaşıyoruz. Önümüzdeki aylarda konut fiyatlarının belirlenmesinin ardından gazeteci arkadaşlarımız belirledikleri şartlarda kira öder gibi ev sahibi olacaklar” diye konuştu.

Bir hayal gerçek oluyor haberi 12.01.2017 14:05 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Erzurum  muhabirimiz Gülen Tarhana tarafından  eklenmiş olup  345  kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafında beğenilip 0 kişi beğenilmemiştir.

Erzurum Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Erzurum Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Erzurum Radyoları Canlı Radyo Dinle
Erzurum İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Erzurum Yemek Tariflerini Ekle

Etiketler: Birhayalgerçekoluyor

Beğendiniz mi?
Okunma 345
Kategori Yerel
ŞehirErzurum

Haber Kategorileri

Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR