Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR
Semir Eraslan
Brf Treyler
İlhan Mobilya
Olsan Ambalaj
Başak Sürücü Kursu
Ekrem Tır

CEZA EVİ MÜDÜRÜ AVCI'DAN AGC ZİYARETİ

Afyon Açık Ceza Evi Müdürlüğüne atanan, eski Hatay Ceza Evi Müdürü Muzaffer Avcı, Antakya Gazeteciler Cemiyeti'ne (AGC) veda ziyaretinde bulundu.
     Avcı ziyarette yaptığı konuşmada, kentte 6 yıldır görev yaptığını, görev süresi boyunca halkın desteğini aldığını ifade etti.

 Ceza infaz kurumunda Adalet Bakanlığı'nın direktifleri doğrultusunda önemli iyileştirmeler yaptıklarını kaydeden Avcı, Türkiye'nin en büyük açık ceza evi infaz kurumlarından bir tanesini kente kazandırdıklarını, mahkumların buralarda meslek edinmelerini sağlayan önemli çalışmaların yürütüldüğünü söyledi.
 
 
     AGC Başkanı Ahmet Abdullahoğlu ise Avcı döneminde ceza evine hep güzel haberler yapmak için gittiklerini, ceza evinin bir okul, bir fabrika gibi çalıştığını ifade etti.
     Açık ceza evinde yapılan çalışmaların takdire layık olduğunu belirten Abdullahoğlu, mahkumlara meslek kazandırmakla kalınmadığını bunun yanında üretim konusunda da çok önemli çalışmaların yapıldığını söyledi.
     Ziyarette Ceza Evi Sosyal Hizmetler Uzmanı Muzaffer Zubari ve AGC ikinci başkanı Hasan Okay'da hazır bulundu.

CEZA EVİ MÜDÜRÜ AVCI'DAN AGC ZİYARETİ haberi 21.07.2011 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay  33485  kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafında beğenilip 0 kişi beğenilmemiştir.

Beğendiniz mi?
Okunma 33485
Kategori Yerel
ŞehirHatay
Hatay Haberleri
Son Eklenen Haberler

Haber Kategorileri

Tüm Radyolar Burada Tıkla
Canlı Radyo Dinle
Tüm Radyolar Burada Tıkla
İNDİR