01 GÜNEYLİLER RESTAURANT KONYAALTI

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Toros Mah. Atatürk Bulvarı No: 88 / Atatürk Bulvarı, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
04.07.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
01 Güneyliler Restaurant firması Antalya ili Konyaaltı ilçesinde Restaurant, Yeme İçme Mekanları, Lokanta ve Restaurantlar sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 103 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
01+Güneyliler+Restaurant+Antalya Firma+Rehberim+Üyesidir!

01 Güneyliler Restaurant Hakkında

Firmamız Antalya İlinde Konyaaltı İlçesi Toros Mah. Atatürk Bulvarı No: 88 / Atatürk Bulvarı, Adresinde Restaurant, Yeme İçme Mekanları, Lokanta ve Restaurantlar, Restaurantlar sektörlerinde faaliyettedir.
01 Güneyliler Restaurant Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir 01 Güneyliler Restaurant firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
01 Güneyliler Restaurant firmamıza İstek ve taleplerinizi 16 Aralık 2017 Cumartesi Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (242) 229 58 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 103 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.