ÖZLEM YUFKA ÇANKAYA

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Küçük Esat Mh. Bülbül Dere Cd. No: 88/B, Esat, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Ziyaretçi İstatistikleri
Arama İstatistikleri
2017 Yılı: 1/0
Kayıt ve Bitiş Tarihi
07.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Özlem Yufka firması Ankara ili Çankaya ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Yufka, Yufka İmalat ve Satış sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 73 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 1 kişi tarafından aranmıştır.
Özlem+Yufka+Ankara Firma+Rehberim+Üyesidir!

Özlem Yufka Hakkında

Firmamız Ankara İlinde Çankaya İlçesi Küçük Esat Mh. Bülbül Dere Cd. No: 88/B, Esat, Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Yufka, Yufka İmalat ve Satış, Yufkacılar sektörlerinde faaliyettedir.
Özlem Yufka Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Özlem Yufka firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Özlem Yufka firmamıza İstek ve taleplerinizi 19 Kasım 2017 Pazar Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (312) 437 78 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 73 kişi Ziyaret etmiş, 1 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz