TANER BÖREK VE PİDE SALONLARI KADIKÖY

Sabit Telefon Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Adresimiz Konum Ekle!
Mandıra Cad. No: 141/A, Fikirtepe,  Yol Tarifi
İl, İlçe & Mahallemiz
Faaliyet Alanlarımız
Aranma İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
10.06.2015 -
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
TANER BÖREK VE PİDE SALONLARI KADIKÖY İstanbul Firma RehberimTANER BÖREK VE PİDE SALONLARI KADIKÖY İstanbul Firma Rehberim51 0.0 | 0 Oy
Bu Firmanın Sahibi Siz misiniz?
Firma Sahibiyim Üyelik Yükselt
Taner Börek ve Pide Salonları Firması İstanbul ili Kadıköy ilçesinde Pastaneler ve Tatlıcılar sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2020 yılı içerisinde 2 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Taner+Börek+ve+Pide+Salonları+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Taner Börek ve Pide Salonları Hakkında

Taner Börek ve Pide Salonları Firmamız İstanbul İlinde Kadıköy İlçesi Mandıra Cad. No: 141/A, Fikirtepe, Adresinde faaliyettedir.
Taner Börek ve Pide Salonları Pastaneler ve Tatlıcılar sektörlerinde hizmet vermektedir.
Taner Börek ve Pide Salonları Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Taner Börek ve Pide Salonları firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Taner Börek ve Pide Salonları firmamıza İstek ve taleplerinizi 21 Şubat 2020 Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (216) 347 90 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2020 yılı içerisinde 2 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.