KARADENİZ YUFKA LÜLEBURGAZ

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Kocasinan Mh. Hacı Çeşme Sk. No: 21, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
10.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Karadeniz Yufka firması Kırklareli ili Lüleburgaz ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Yufka, Yufka İmalat ve Satış sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 79 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Karadeniz+Yufka+Kırklareli Firma+Rehberim+Üyesidir!

Karadeniz Yufka Hakkında

Firmamız Kırklareli İlinde Lüleburgaz İlçesi Kocasinan Mh. Hacı Çeşme Sk. No: 21, Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Yufka, Yufka İmalat ve Satış, Yufkacılar sektörlerinde faaliyettedir.
Karadeniz Yufka Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Karadeniz Yufka firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Karadeniz Yufka firmamıza İstek ve taleplerinizi 17 Kasım 2017 Cuma Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (288) 412 40 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 79 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.