DAĞLAYAN BÖREK VE PİDE SALONLARI ŞİŞLİ

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
İzzetpaşa Çiftliği Mh. Yeni Yol Cad. No: 24/A, Mecidiyeköy, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Ziyaretçi İstatistikleri
Arama İstatistikleri
2017 Yılı: 1/0
Kayıt ve Bitiş Tarihi
10.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Dağlayan Börek ve Pide Salonları firması İstanbul ili Şişli ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 22 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 1 kişi tarafından aranmıştır.
Dağlayan+Börek+ve+Pide+Salonları+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Dağlayan Börek ve Pide Salonları Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Şişli İlçesi İzzetpaşa Çiftliği Mh. Yeni Yol Cad. No: 24/A, Mecidiyeköy, Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar sektörlerinde faaliyettedir.
Dağlayan Börek ve Pide Salonları Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Dağlayan Börek ve Pide Salonları firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Dağlayan Börek ve Pide Salonları firmamıza İstek ve taleplerinizi 24 Kasım 2017 Cuma Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (212) 224 45 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 22 kişi Ziyaret etmiş, 1 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz