İSTANBUL KUAFÖR VE ABİYE ANTAKYA

Gelin Başları
Tüm genç kızların rüyası gelin olmaktır. İstanbul bayan kuaförü; gelin başlarında genç kızların bu rüyalarını gerçekleştiriyor.

Gelin başında moda olan modellerin yanısıra;  Son moda Özel tasarım harikaları ; Kına, Nişan elbiseleri, Gelinlik Modelleride Siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur. İstanbul bayan kuaför salonunda; gelinliğinize uygun özel tasarım saç modelleri de yapılmaktadır.

Sürekli değişen saç modası ve saç bakımlarını yakından takip eden İstanbul bayan kuaför salonunda; gelişen saç modası ve gelin başları Sizlerin güzelliğinize güzellik katmak için hizmet vermektedir. Hatay ve diğer illerden gelen birçok ünlü dostlarımızın saçlarını şekillendirerek önemli başarılara imza atmaktadır.. Saygılarmızla..

Yetkili Kişi
Sabit Telefon Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Cep Telefonu Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Adresimiz Konum Ekle!
Cumhuriyet Mh. Gündüz Cd. No:15/E  Yol Tarifi
İl, İlçe & Mahallemiz
Kayıt ve Bitiş Tarihi
05.10.2011 - 06.03.2020
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
İSTANBUL KUAFÖR VE ABİYE ANTAKYA Hatay Firma RehberimİSTANBUL KUAFÖR VE ABİYE ANTAKYA Hatay Firma Rehberim51 3.0 | 1 Oy
İstanbul Kuaför Ve Abiye Firması Leyla Karaçay Duman Yönetiminde hatay ili antakya ilçesinde Abiye, Bayan Kuaförleri, Kiralık Abiye sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2020 yılı içerisinde 52 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 1 kişi tarafından aranmıştır.
İstanbul+Kuaför+Ve+Abiye+Hatay Firma+Rehberim+Üyesidir!

İstanbul Kuaför Ve Abiye Haberleri

Kayıtlı haber bulunamadı. İlk Haberi Ekle

İstanbul Kuaför Ve Abiye İlanları

Kayıtlı ilan bulunamadı. İlk İlanı Ekle
Resim Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

İstanbul Kuaför Ve Abiye Ürünleri

Kayıtlı ürün bulunamadı. İlk Ürünü Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

İstanbul Kuaför Ve Abiye Hakkında

İstanbul Kuaför Ve Abiye Firmamız Leyla Karaçay Duman Yönetiminde Hatay İlinde Antakya İlçesi Cumhuriyet Mahallesi Cumhuriyet Mh. Gündüz Cd. No:15/E Adresinde faaliyettedir.
İstanbul Kuaför Ve Abiye Abiye, Bayan Kuaförleri, Kiralık Abiye, Kuaförler, Kuaför Salonları, Abiyeciler, Saç Tasarım ve Kesim, Kuaför sektörlerinde hizmet vermektedir.
İstanbul Kuaför Ve Abiye Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir İstanbul Kuaför Ve Abiye firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
İstanbul Kuaför Ve Abiye firmamıza İstek ve taleplerinizi 18 Ocak 2020 Cumartesi Günü 08:00 ile 18:00 Arası Açık iletebilir veya 0 (326) 214 99 ... Sabit Telefonu, 0 (537) 446 72 ... Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2020 yılı içerisinde 52 kişi Ziyaret etmiş, 1 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 6 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.