İSTANBUL KUAFÖR VE ABİYE ANTAKYA

Gelin Başları
Tüm genç kızların rüyası gelin olmaktır. İstanbul bayan kuaförü; gelin başlarında genç kızların bu rüyalarını gerçekleştiriyor.

Gelin başında moda olan modellerin yanısıra;  Son moda Özel tasarım harikaları ; Kına, Nişan elbiseleri, Gelinlik Modelleride Siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur. İstanbul bayan kuaför salonunda; gelinliğinize uygun özel tasarım saç modelleri de yapılmaktadır.

Sürekli değişen saç modası ve saç bakımlarını yakından takip eden İstanbul bayan kuaför salonunda; gelişen saç modası ve gelin başları Sizlerin güzelliğinize güzellik katmak için hizmet vermektedir. Hatay ve diğer illerden gelen birçok ünlü dostlarımızın saçlarını şekillendirerek önemli başarılara imza atmaktadır.. Saygılarmızla....

İstanbul Bayan Kuaför Salonu

       Leyla Karaçay Duman

                     0326 2149924

Yetkili Kişi
Sabit Telefon
Cep Telefonu
Adres Konum Ekle
Cumhuriyet Mh. Gündüz Cd. No:15/E Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Kayıt ve Bitiş Tarihi
05.10.2011 - 06.03.2020
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş!
İstanbul Kuaför Ve Abiye Firması Leyla Karaçay Duman Yönetiminde hatay ili antakya ilçesinde Abiye, Bayan Kuaförleri, Kiralık Abiye sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2019 yılı içerisinde 660 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 15 kişi tarafından aranmıştır.
İstanbul+Kuaför+Ve+Abiye+Hatay Firma+Rehberim+Üyesidir!

İstanbul Kuaför Ve Abiye Haberleri

Kayıtlı haber bulunamadı. İlk Haberi Ekle

İstanbul Kuaför Ve Abiye İlanları

Kayıtlı ilan bulunamadı. İlk İlanı Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

İstanbul Kuaför Ve Abiye Ürünleri

Kayıtlı ürün bulunamadı. İlk Ürünü Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

İstanbul Kuaför Ve Abiye Hakkında

İstanbul Kuaför Ve Abiye Firmamız Leyla Karaçay Duman Yönetiminde Hatay İlinde Antakya İlçesi Cumhuriyet Mahallesi Cumhuriyet Mh. Gündüz Cd. No:15/E Adresinde faaliyettedir.
İstanbul Kuaför Ve Abiye Abiye, Bayan Kuaförleri, Kiralık Abiye, Kuaförler, Kuaför Salonları, Abiyeciler, Saç Tasarım, Kuaför sektörlerinde hizmet vermektedir.
İstanbul Kuaför Ve Abiye Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir İstanbul Kuaför Ve Abiye firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
İstanbul Kuaför Ve Abiye firmamıza İstek ve taleplerinizi 23 Ağustos 2019 Cuma Günü 08:00 ile 18:00 Arası Açık iletebilir veya 0 (326) 214 99 ... Sabit Telefonu, 0 (537) 446 72 ... Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2019 yılı içerisinde 660 kişi Ziyaret etmiş, 15 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 2 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.