TİM TURKCELL İLETİŞİM MERKEZİ DİYADİN

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Atatürk Cd. No: 11 Daire: 2, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
09.07.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
TİM Turkcell İletişim Merkezi firması Ağrı ili Diyadin ilçesinde Telefon, Cep Telefonu ve Telekomünikasyon Araçları, Turkcell Merkezleri ve Şubeleri, Turkcell Bayii sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 63 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
TİM+Turkcell+İletişim+Merkezi+Ağrı Firma+Rehberim+Üyesidir!

TİM Turkcell İletişim Merkezi Hakkında

Firmamız Ağrı İlinde Diyadin İlçesi Atatürk Cd. No: 11 Daire: 2, Adresinde Telefon, Cep Telefonu ve Telekomünikasyon Araçları, Turkcell Merkezleri ve Şubeleri, Turkcell Bayii, Turkcell Platinum, Turkcell Platinum Business, Turkcelle Bağlan Hayata sektörlerinde faaliyettedir.
TİM Turkcell İletişim Merkezi Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir TİM Turkcell İletişim Merkezi firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
TİM Turkcell İletişim Merkezi firmamıza İstek ve taleplerinizi 19 Kasım 2017 Pazar Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (472) 511 31 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 63 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.