TARİHİ OKTAY KURABİYE FIRINI BEŞİKTAŞ

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Ihlamurdere Cad. Yaverağa Sok. No: 3 Türkali Mh. Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Ziyaretçi İstatistikleri
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
12.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Tarihi Oktay Kurabiye Fırını firması İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Fırın, Fırınlar sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 15 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Tarihi+Oktay+Kurabiye+Fırını+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Tarihi Oktay Kurabiye Fırını Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Beşiktaş İlçesi Ihlamurdere Cad. Yaverağa Sok. No: 3 Türkali Mh. Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Fırın, Fırınlar sektörlerinde faaliyettedir.
Tarihi Oktay Kurabiye Fırını Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Tarihi Oktay Kurabiye Fırını firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Tarihi Oktay Kurabiye Fırını firmamıza İstek ve taleplerinizi 15 Aralık 2017 Cuma Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (212) 258 88 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 15 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz