TİM TURKCELL İLETİŞİM MERKEZİ BÜYÜKÇEKMECE

Sabit Telefon Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Adresimiz Konum Ekle!
Dizdariye Mh. İnönü Cd. No: 10,  Yol Tarifi
İl, İlçe & Mahallemiz
Aranma İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
26.07.2015 -
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
TİM TURKCELL İLETİŞİM MERKEZİ BÜYÜKÇEKMECE İstanbul Firma RehberimTİM TURKCELL İLETİŞİM MERKEZİ BÜYÜKÇEKMECE İstanbul Firma Rehberim51 0.0 | 0 Oy
Bu Firmanın Sahibi Siz misiniz?
Firma Sahibiyim Üyelik Yükselt
TİM Turkcell İletişim Merkezi Firması İstanbul ili Büyükçekmece ilçesinde Turkcell Merkezleri ve Şubeleri, Cep Telefonu ve Aksesuar, Turkcell Bayii sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2020 yılı içerisinde 11 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 0 kişi tarafından aranmıştır.
TİM+Turkcell+İletişim+Merkezi+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

TİM Turkcell İletişim Merkezi Hakkında

TİM Turkcell İletişim Merkezi Firmamız İstanbul İlinde Büyükçekmece İlçesi Dizdariye Mh. İnönü Cd. No: 10, Adresinde faaliyettedir.
TİM Turkcell İletişim Merkezi Turkcell Merkezleri ve Şubeleri, Cep Telefonu ve Aksesuar, Turkcell Bayii sektörlerinde hizmet vermektedir.
TİM Turkcell İletişim Merkezi Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir TİM Turkcell İletişim Merkezi firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
TİM Turkcell İletişim Merkezi firmamıza İstek ve taleplerinizi 22 Şubat 2020 Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (212) 882 62 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2020 yılı içerisinde 11 kişi Ziyaret etmiş, 0 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.