70 EVLER UNLU MAMÜLLER MALTEPE

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Bağlarbaşı Mh. İnönü Cad. No: 143 Daire: 1/A, Yalı, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
09.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
70 Evler Unlu Mamüller firması İstanbul ili Maltepe ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Unlu Mamüller, Unlu Mamüller Fırın sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 35 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
70+Evler+Unlu+Mamüller+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

70 Evler Unlu Mamüller Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Maltepe İlçesi Bağlarbaşı Mh. İnönü Cad. No: 143 Daire: 1/A, Yalı, Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Unlu Mamüller, Unlu Mamüller Fırın, Un ve unlu mamüller, Unlu Mamülleri sektörlerinde faaliyettedir.
70 Evler Unlu Mamüller Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir 70 Evler Unlu Mamüller firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
70 Evler Unlu Mamüller firmamıza İstek ve taleplerinizi 19 Kasım 2017 Pazar Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (216) 370 57 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 35 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz