AHHB KARDEŞLER TESİSAT PAZARLAMA İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMLİTED ŞİRKETİ KADIKÖY

Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Sahray-ı Cedit Mah. İnönü Cad. Karabekir Sok. Koldaş Apt. No: 8 Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
09.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Ahhb Kardeşler Tesisat Pazarlama İnşaat Sanayi ve Ticaret Limlited Şirketi firması İstanbul ili Kadıköy ilçesinde Tesisat, Firma Rehberim, Ticaret Rehberi sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 26 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Ahhb+Kardeşler+Tesisat+Pazarlama+İnşaat+Sanayi+ve+Ticaret+Limlited+Şirketi+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Ahhb Kardeşler Tesisat Pazarlama İnşaat Sanayi ve Ticaret Limlited Şirketi Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Kadıköy İlçesi Sahray-ı Cedit Mah. İnönü Cad. Karabekir Sok. Koldaş Apt. No: 8 Adresinde Tesisat, Firma Rehberim, Ticaret Rehberi, Rehberim, İş Rehberim sektörlerinde faaliyettedir.
Ahhb Kardeşler Tesisat Pazarlama İnşaat Sanayi ve Ticaret Limlited Şirketi Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Ahhb Kardeşler Tesisat Pazarlama İnşaat Sanayi ve Ticaret Limlited Şirketi firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Ahhb Kardeşler Tesisat Pazarlama İnşaat Sanayi ve Ticaret Limlited Şirketi firmamıza İstek ve taleplerinizi 20 Kasım 2017 Pazartesi Çalışma saatinde iletebilir veya Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 26 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.