AK EKMEK FABRİKASI BAĞLAR

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Kışla Sk. No: 18, Diyarbakı Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
2017 Yılı: 1/0
Kayıt ve Bitiş Tarihi
10.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Ak Ekmek Fabrikası firması Diyarbakır ili Bağlar ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Ekmek, Ekmek Fabrikaları sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 71 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 1 kişi tarafından aranmıştır.
Ak+Ekmek+Fabrikası+Diyarbakır Firma+Rehberim+Üyesidir!

Ak Ekmek Fabrikası Hakkında

Firmamız Diyarbakır İlinde Bağlar İlçesi Kışla Sk. No: 18, Diyarbakı Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Ekmek, Ekmek Fabrikaları, Ekmek Satış Mağazaları, Ekmek Fabrikası sektörlerinde faaliyettedir.
Ak Ekmek Fabrikası Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Ak Ekmek Fabrikası firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Ak Ekmek Fabrikası firmamıza İstek ve taleplerinizi 23 Kasım 2017 Perşembe Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (412) 228 39 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 71 kişi Ziyaret etmiş, 1 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.