AK-YER MEKANİK TESİSAT İNŞAAT MAKİNA VE TEÇHİZAT İTHALAT İHRACAT OSMANGAZİ

Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Başaran Mh. Kadifeli Cd. No: 23 / A Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Kayıtlı Sektörler:
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
07.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Ak-yer Mekanik Tesisat İnşaat Makina ve Teçhizat İthalat İhracat firması Bursa ili Osmangazi ilçesinde Tesisat sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 31 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Ak-yer+Mekanik+Tesisat+İnşaat+Makina+ve+Teçhizat+İthalat+İhracat+Bursa Firma+Rehberim+Üyesidir!

Ak-yer Mekanik Tesisat İnşaat Makina ve Teçhizat İthalat İhracat Hakkında

Firmamız Bursa İlinde Osmangazi İlçesi Başaran Mh. Kadifeli Cd. No: 23 / A Adresinde Tesisat sektörlerinde faaliyettedir.
Ak-yer Mekanik Tesisat İnşaat Makina ve Teçhizat İthalat İhracat Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Ak-yer Mekanik Tesisat İnşaat Makina ve Teçhizat İthalat İhracat firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Ak-yer Mekanik Tesisat İnşaat Makina ve Teçhizat İthalat İhracat firmamıza İstek ve taleplerinizi 15 Aralık 2017 Cuma Çalışma saatinde iletebilir veya Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 31 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.