AKADEMİ BAĞIMSIZ DENETİM VE SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK LİMİTED BAHÇELİEVLER

Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Hürriyet Mah. Dumlupınar Cad. Uzun İş Mr. No: 34 / B Kat 2 Şirinevler, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
09.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Akademi Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Limited firması İstanbul ili Bahçelievler ilçesinde Denetim, Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2018 yılı içerisinde 4 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Akademi+Bağımsız+Denetim+ve+Serbest+Muhasebeci+Mali+Müşavirlik+Limited+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Akademi Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Limited Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Bahçelievler İlçesi Hürriyet Mah. Dumlupınar Cad. Uzun İş Mr. No: 34 / B Kat 2 Şirinevler, Adresinde faaliyettedir.
Akademi Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Limited Denetim, Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler sektörlerinde hizmet vermektedir.
Akademi Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Limited Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Akademi Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Limited firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Akademi Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Limited firmamıza İstek ve taleplerinizi 21 Ocak 2018 Pazar Çalışma saatinde iletebilir veya Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2018 yılı içerisinde 4 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz