AKDAMAR PASTA CAFE VE UNLU MAMÜLLER KARTAL

Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Cumhuriyet Mah. Abdiipekçi Cad. Ender Sok. No: 8 / A Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
10.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Akdamar Pasta Cafe ve Unlu Mamüller firması İstanbul ili Kartal ilçesinde Unlu Mamüller, Pasta, Unlu Mamüller Fırın sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 81 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Akdamar+Pasta+Cafe+ve+Unlu+Mamüller+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Akdamar Pasta Cafe ve Unlu Mamüller Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Kartal İlçesi Cumhuriyet Mah. Abdiipekçi Cad. Ender Sok. No: 8 / A Adresinde Unlu Mamüller, Pasta, Unlu Mamüller Fırın, Un ve unlu mamüller, Unlu Mamülleri sektörlerinde faaliyettedir.
Akdamar Pasta Cafe ve Unlu Mamüller Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Akdamar Pasta Cafe ve Unlu Mamüller firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Akdamar Pasta Cafe ve Unlu Mamüller firmamıza İstek ve taleplerinizi 20 Kasım 2017 Pazartesi Çalışma saatinde iletebilir veya Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 81 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.