AKDEM UNLU MAMÜLLER MALTEPE

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Rüştü Sarp Cad. No: 17 Daire: 2, Küçükyalı, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
09.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Akdem Unlu Mamüller firması İstanbul ili Maltepe ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Unlu Mamüller, Unlu Mamüller Fırın sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2018 yılı içerisinde 4 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Akdem+Unlu+Mamüller+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Akdem Unlu Mamüller Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Maltepe İlçesi Rüştü Sarp Cad. No: 17 Daire: 2, Küçükyalı, Adresinde faaliyettedir.
Akdem Unlu Mamüller Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Unlu Mamüller, Unlu Mamüller Fırın, Un ve unlu mamüller, Unlu Mamülleri sektörlerinde hizmet vermektedir.
Akdem Unlu Mamüller Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Akdem Unlu Mamüller firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Akdem Unlu Mamüller firmamıza İstek ve taleplerinizi 20 Ocak 2018 Cumartesi Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (216) 489 53 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2018 yılı içerisinde 4 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz