AKDER UNLU MAMÜLLERİ VE EKMEK FABRİKASI DÖRTYOL

Samon, Pide Köy, Tam Buğday, Lavaş, Mısır ve Tandır Ekmeği

Lahmacun Pide ve Hertürlü Pişirim Yapılır.

Yetkili Kişi
Sabit Telefon Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Cep Telefonu Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Adresimiz Konum Ekle!
Sanayi Mah. Ader Sk. No:15  Yol Tarifi
İl, İlçe & Mahallemiz
Aranma İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
12.10.2018 - 23.09.2020
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
AKDER UNLU MAMÜLLERİ VE EKMEK FABRİKASI DÖRTYOL Hatay Firma RehberimAKDER UNLU MAMÜLLERİ VE EKMEK FABRİKASI DÖRTYOL Hatay Firma Rehberim51 5.0 | 2 Oy
Akder Unlu Mamülleri Ve Ekmek Fabrikası Firması Zeki Dere Yönetiminde hatay ili dortyol ilçesinde Unlu Mamüller, Ekmek, Ekmek Satış Mağazaları sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2020 yılı içerisinde 685 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 7 kişi tarafından aranmıştır.
Akder+Unlu+Mamülleri+Ve+Ekmek+Fabrikası+Hatay Firma+Rehberim+Üyesidir!

Akder Unlu Mamülleri Ve Ekmek Fabrikası Haberleri

Kayıtlı haber bulunamadı. İlk Haberi Ekle

Akder Unlu Mamülleri Ve Ekmek Fabrikası İlanları

Kayıtlı ilan bulunamadı. İlk İlanı Ekle
Resim Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Akder Unlu Mamülleri Ve Ekmek Fabrikası Ürünleri

Kayıtlı ürün bulunamadı. İlk Ürünü Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Akder Unlu Mamülleri Ve Ekmek Fabrikası Hakkında

Akder Unlu Mamülleri Ve Ekmek Fabrikası Firmamız Zeki Dere Yönetiminde Hatay İlinde Dörtyol İlçesi Sanayi Mahallesi Sanayi Mah. Ader Sk. No:15 Adresinde faaliyettedir.
Akder Unlu Mamülleri Ve Ekmek Fabrikası Unlu Mamüller, Ekmek, Ekmek Satış Mağazaları, Ekmek Fabrikası, Unlu Mamüller ve Ekmek Fırınları sektörlerinde hizmet vermektedir.
Akder Unlu Mamülleri Ve Ekmek Fabrikası Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Akder Unlu Mamülleri Ve Ekmek Fabrikası firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Akder Unlu Mamülleri Ve Ekmek Fabrikası firmamıza İstek ve taleplerinizi 03 Nisan 2020 Cuma Günü 07:00 ile 24:00 Arası Açık iletebilir veya 0 (326) 712 41 ... Sabit Telefonu, 0 (532) 473 26 ... Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2020 yılı içerisinde 685 kişi Ziyaret etmiş, 7 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 5 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.