AKFIRIN UNLU MAMÜLLERİ

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Cafer Ağa Mh. Moda Cad. No: 62/A, Caferağa, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
2017 Yılı: 1/0
Kayıt ve Bitiş Tarihi
09.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Akfırın Unlu Mamülleri firması İstanbul ili Kadıköy ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Unlu Mamüller, Fırın sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2018 yılı içerisinde 23 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 0 kişi tarafından aranmıştır.
Akfırın+Unlu+Mamülleri+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Akfırın Unlu Mamülleri Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Cafer Ağa Mh. Moda Cad. No: 62/A, Caferağa, Adresinde faaliyettedir.
Akfırın Unlu Mamülleri Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Unlu Mamüller, Fırın, Fırınlar, Unlu Mamüller Fırın, Un ve unlu mamüller, Unlu Mamülleri sektörlerinde hizmet vermektedir.
Akfırın Unlu Mamülleri Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Akfırın Unlu Mamülleri firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Akfırın Unlu Mamülleri firmamıza İstek ve taleplerinizi 18 Ocak 2018 Perşembe Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (216) 449 54 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2018 yılı içerisinde 23 kişi Ziyaret etmiş, 0 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz