AKPA METAL HIRDAVAT İNŞAAT TAŞIMACILIK VE TURİZM TUZLA

Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Aydıntepe Mah. Yüzüncü Yıl Cad. Demirci Sok. No: 8 / B Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
09.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Akpa Metal Hırdavat İnşaat Taşımacılık ve Turizm firması İstanbul ili Tuzla ilçesinde Metal, İş Rehberi, Ticaret Rehberi sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 94 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Akpa+Metal+Hırdavat+İnşaat+Taşımacılık+ve+Turizm+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Akpa Metal Hırdavat İnşaat Taşımacılık ve Turizm Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Tuzla İlçesi Aydıntepe Mah. Yüzüncü Yıl Cad. Demirci Sok. No: 8 / B Adresinde Metal, İş Rehberi, Ticaret Rehberi, İş Firma Rehberim, Hırdavatçılar ve Nalburiye sektörlerinde faaliyettedir.
Akpa Metal Hırdavat İnşaat Taşımacılık ve Turizm Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Akpa Metal Hırdavat İnşaat Taşımacılık ve Turizm firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Akpa Metal Hırdavat İnşaat Taşımacılık ve Turizm firmamıza İstek ve taleplerinizi 18 Kasım 2017 Cumartesi Çalışma saatinde iletebilir veya Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 94 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.