AKŞAM SİMİT FIRINI ŞEHİTKAMİL

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
İncilipınar Mh. Bilen Cd. Kantar İş Mrk. No: 6, Alleben, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
09.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Akşam Simit Fırını firması Gaziantep ili Şehitkamil ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Fırın, Fırınlar sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 47 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Akşam+Simit+Fırını+Gaziantep Firma+Rehberim+Üyesidir!

Akşam Simit Fırını Hakkında

Firmamız Gaziantep İlinde Şehitkamil İlçesi İncilipınar Mh. Bilen Cd. Kantar İş Mrk. No: 6, Alleben, Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Fırın, Fırınlar sektörlerinde faaliyettedir.
Akşam Simit Fırını Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Akşam Simit Fırını firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Akşam Simit Fırını firmamıza İstek ve taleplerinizi 25 Kasım 2017 Cumartesi Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (342) 215 44 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 47 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz