AKTAŞ DEMİR VE KÖMÜR ANTAKYA

Sabit Telefon
Satış Noktaları
Aktaş Demir & Kömür Şube
Şehit Yzb. Ali Oğuz Bulvarı No:29/12 Alkan Plaza Payas/Hatay
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Reyhanlı Yolu Üzeri 4.Km. Güzelburç Girişi Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Ziyaretçi İstatistikleri
Arama İstatistikleri
2019 Yılı: 1/02018 Yılı: 3/0
Kayıt ve Bitiş Tarihi
11.10.2018 -
Bizi Sayfanızda Paylaşın
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Aktaş Demir Ve Kömür firması hatay ili antakya ilçesinde Demir, Atakaş Kömür, Kömür-Odun-Tahta Parçası sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2019 yılı içerisinde 54 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 1 kişi tarafından aranmıştır.
Aktaş+Demir+Ve+Kömür+Hatay Firma+Rehberim+Üyesidir!

Aktaş Demir Ve Kömür Hakkında

Aktaş Demir Ve Kömür Firmamız Murat Ardıç Yönetiminde Hatay İlinde Antakya İlçesi Güzelburç Mahallesi Reyhanlı Yolu Üzeri 4.Km. Güzelburç Girişi Adresinde faaliyettedir.
Aktaş Demir Ve Kömür Demir, Atakaş Kömür, Kömür-Odun-Tahta Parçası, Kömürcüler, İthal Kömür, Kömür sektörlerinde hizmet vermektedir.
Aktaş Demir Ve Kömür Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Aktaş Demir Ve Kömür firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Aktaş Demir Ve Kömür firmamıza İstek ve taleplerinizi 16 Haziran 2019 Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (326) 221 27 ... Sabit Telefonu, 0 (505) 217 27 ... Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email antakyaaktaskomur@hotmail.com ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2019 yılı içerisinde 54 kişi Ziyaret etmiş, 1 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 3 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.