ALBAŞLAR EKMEK VE UNLU MAMÜLLER TORBALI

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Ertuğrul Mh. Kazım Dirik Cd. No: 69/A, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
10.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Albaşlar Ekmek ve Unlu Mamüller firması İzmir ili Torbalı ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Unlu Mamüller, Unlu Mamüller Fırın sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 39 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Albaşlar+Ekmek+ve+Unlu+Mamüller+İzmir Firma+Rehberim+Üyesidir!

Albaşlar Ekmek ve Unlu Mamüller Hakkında

Firmamız İzmir İlinde Torbalı İlçesi Ertuğrul Mh. Kazım Dirik Cd. No: 69/A, Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Unlu Mamüller, Unlu Mamüller Fırın, Un ve unlu mamüller, Unlu Mamülleri sektörlerinde faaliyettedir.
Albaşlar Ekmek ve Unlu Mamüller Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Albaşlar Ekmek ve Unlu Mamüller firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Albaşlar Ekmek ve Unlu Mamüller firmamıza İstek ve taleplerinizi 22 Kasım 2017 Çarşamba Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (232) 856 67 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 39 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
Web sitemizde daha iyi hizmet verebilmek amacıyla çerez/cookie kullanıyoruz.
Kabul ediyorum, kapat