ALTIN BAŞAK EKMEK FABRİKASI GEBZE

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Beylik Bağı Mh. Cengiz Topel Cad. No: 13, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
10.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Altın Başak Ekmek Fabrikası firması Kocaeli ili Gebze ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Ekmek, Ekmek Fabrikaları sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2018 yılı içerisinde 4 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Altın+Başak+Ekmek+Fabrikası+Kocaeli Firma+Rehberim+Üyesidir!

Altın Başak Ekmek Fabrikası Hakkında

Firmamız Kocaeli İlinde Gebze İlçesi Beylik Bağı Mh. Cengiz Topel Cad. No: 13, Adresinde faaliyettedir.
Altın Başak Ekmek Fabrikası Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Ekmek, Ekmek Fabrikaları, Ekmek Satış Mağazaları, Ekmek Fabrikası sektörlerinde hizmet vermektedir.
Altın Başak Ekmek Fabrikası Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Altın Başak Ekmek Fabrikası firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Altın Başak Ekmek Fabrikası firmamıza İstek ve taleplerinizi 18 Ocak 2018 Perşembe Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (262) 744 19 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2018 yılı içerisinde 4 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz