ALTINBAŞAK UNLU MAMÜLLERİ MELİKGAZİ

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Kiçikapı Meydanı No: 1, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
10.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Altınbaşak Unlu Mamülleri firması Kayseri ili Melikgazi ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Unlu Mamüller, Unlu Mamüller Fırın sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2018 yılı içerisinde 3 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Altınbaşak+Unlu+Mamülleri+Kayseri Firma+Rehberim+Üyesidir!

Altınbaşak Unlu Mamülleri Hakkında

Firmamız Kayseri İlinde Melikgazi İlçesi Kiçikapı Meydanı No: 1, Adresinde faaliyettedir.
Altınbaşak Unlu Mamülleri Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Unlu Mamüller, Unlu Mamüller Fırın, Un ve unlu mamüller, Unlu Mamülleri sektörlerinde hizmet vermektedir.
Altınbaşak Unlu Mamülleri Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Altınbaşak Unlu Mamülleri firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Altınbaşak Unlu Mamülleri firmamıza İstek ve taleplerinizi 24 Ocak 2018 Çarşamba Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (352) 221 36 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2018 yılı içerisinde 3 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz