ALTINOKLAVA YUFKACISI BEŞİKTAŞ

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Türkali Mh. Ihlamurdere Cd. Bozcakeşkül Sk. No: 21/B, Türkali, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
12.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Altınoklava Yufkacısı firması İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Yufka, Yufka İmalat ve Satış sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2018 yılı içerisinde 7 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Altınoklava+Yufkacısı+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Altınoklava Yufkacısı Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Beşiktaş İlçesi Türkali Mh. Ihlamurdere Cd. Bozcakeşkül Sk. No: 21/B, Türkali, Adresinde faaliyettedir.
Altınoklava Yufkacısı Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Yufka, Yufka İmalat ve Satış, Yufkacılar sektörlerinde hizmet vermektedir.
Altınoklava Yufkacısı Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Altınoklava Yufkacısı firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Altınoklava Yufkacısı firmamıza İstek ve taleplerinizi 24 Şubat 2018 Cumartesi Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (212) 327 96 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2018 yılı içerisinde 7 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz