ANADOLU SOĞUK MEZE ÇEŞİTLERİ DEFNE

Humus, Süzme Yoğurt, Cevizli biber, Taratur, Biber ve Patlıcan Yoğurtlma, Rus Salatası, Zengin ve Kekik Salatası, Abu Gannuç, Bakla ve Turşu Çeşitleri.

Yetkili Kişi
Sabit Telefon Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Cep Telefonu Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Adresimiz
HARBİYE YOLU ÜZERİ BP CİVARI DEFNE / HATAY  Yol Tarifi
İl, İlçe & Mahallemiz
Bizi Takip Edin
Kayıt ve Bitiş Tarihi
07.02.2015 - 06.10.2020
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
ANADOLU SOĞUK MEZE ÇEŞİTLERİ DEFNE Hatay Firma RehberimANADOLU SOĞUK MEZE ÇEŞİTLERİ DEFNE Hatay Firma Rehberim51 4.8 | 4 Oy
Anadolu Soğuk Meze Çeşitleri Firması Refik Aslanyürek Yönetiminde hatay ili defne ilçesinde Meze, Bakla ve Humus Salonları, Mezeciler sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2020 yılı içerisinde 1017 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 94 kişi tarafından aranmıştır.
Anadolu+Soğuk+Meze+Çeşitleri+Hatay Firma+Rehberim+Üyesidir!

Anadolu Soğuk Meze Çeşitleri Haberleri

Kayıtlı haber bulunamadı. İlk Haberi Ekle

Anadolu Soğuk Meze Çeşitleri İlanları

Kayıtlı ilan bulunamadı. İlk İlanı Ekle
Resim Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Anadolu Soğuk Meze Çeşitleri Ürünleri

Kayıtlı ürün bulunamadı. İlk Ürünü Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Anadolu Soğuk Meze Çeşitleri Hakkında

Anadolu Soğuk Meze Çeşitleri Firmamız Refik Aslanyürek Yönetiminde Hatay İlinde Defne İlçesi Esenbulak Mahallesi HARBİYE YOLU ÜZERİ BP CİVARI DEFNE / HATAY Adresinde faaliyettedir.
Anadolu Soğuk Meze Çeşitleri Meze, Bakla ve Humus Salonları, Mezeciler, Turşu, Turşucu, Soğuk meze, Humus Salonu sektörlerinde hizmet vermektedir.
Anadolu Soğuk Meze Çeşitleri Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Anadolu Soğuk Meze Çeşitleri firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Anadolu Soğuk Meze Çeşitleri firmamıza İstek ve taleplerinizi 03 Haziran 2020 Çarşamba Günü 08:00 ile 20:00 Arası Açık iletebilir veya 0 (326) 231 55 ... Sabit Telefonu, 0 (537) 970 82 ... Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2020 yılı içerisinde 1017 kişi Ziyaret etmiş, 94 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 5 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.