ANADOLU YUFKA LÜLEBURGAZ

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Yeni Mah. Fatih Cd. No: 55, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
10.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Anadolu Yufka firması Kırklareli ili Lüleburgaz ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Yufka, Yufka İmalat ve Satış sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 99 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Anadolu+Yufka+Kırklareli Firma+Rehberim+Üyesidir!

Anadolu Yufka Hakkında

Firmamız Kırklareli İlinde Lüleburgaz İlçesi Yeni Mah. Fatih Cd. No: 55, Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Yufka, Yufka İmalat ve Satış, Yufkacılar sektörlerinde faaliyettedir.
Anadolu Yufka Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Anadolu Yufka firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Anadolu Yufka firmamıza İstek ve taleplerinizi 24 Kasım 2017 Cuma Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (288) 412 04 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 99 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.