ANDİ̇LKOM Dİ̇L VE KONUŞMA MERKEZİ̇ ANTAKYA

AKICILIK BOZUKLUKLARI. GECİKMİŞ DİL VE KONUŞMA. KONUŞMA SESİ BOZUKLUKLARI. HARF SÖYLEYEMEME. GELİŞİMSEL GERİLİĞE BAĞLI DİL VE KONUŞMA BOZUKLUKLARI. BEYİN HASARINA BAĞLI DİL VE KONUŞMA BOZUKLUKLARI. SES BOZUKLUKLARI. MOTOR KONUŞMA BOZUKLUKLARI.  OTİZM SPEKTRUM BOZUKLUĞU.  AFAZİ. SENDROMLARA BAĞLI DİL VE KONUŞMA BOZUKLUKLARI     KEKEMELİK.  DUDAK DAMAK YARIĞI

Sabit Telefon Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Cep Telefonu Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Cep Telefonu Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Adresimiz
ODABAŞI MAH DEFNE HST KARŞISI. MERCEDES BAYİ ARKASI ÖZKAN GOLDEN CİTY B BLOK KAT 1 DAİRE 35  Yol Tarifi
İl, İlçe & Mahallemiz
Bizi Takip Edin
E-Posta Gönder
Ziyaretçi İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
24.09.2019 -
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
ANDİ̇LKOM Dİ̇L VE KONUŞMA MERKEZİ̇ ANTAKYA Hatay Firma Rehberi Sayfasını Ben Beğendim. Size de Tavsiye Ederim! https://firmarehberim.com/andilkom-dil-ve-konusma-merkez #ANDİ̇LKOM #Dİ̇L #VE #KONUŞMA #MERKEZİ̇ #ANTAKYA #Hatay #Firma #Rehberi #ANDİ̇LKOMDİ̇L #Dİ̇LVE #VEKONUŞMA #KONUŞMAMERKEZİ̇ #MERKEZİ̇ANTAKYA #ANDİ̇LKOMDİ̇LVEKONUŞMAMERKEZİ̇ANTAKYA #HatayFirma #FirmaRehberi #HatayFirmaRehberi
Andi̇lkom Di̇l Ve Konuşma Merkezi̇ Firması hatay ili antakya ilçesinde Konuşma Merkezi, Terapistler, Kekemelik sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2020 yılı içerisinde 4175 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 14 kişi tarafından aranmıştır.
Andi̇lkom+Di̇l+Ve+Konuşma+Merkezi̇+Hatay Firma+Rehberim+Üyesidir!

Andi̇lkom Di̇l Ve Konuşma Merkezi̇ İlanları

Kayıtlı ilan bulunamadı. İlk İlanı Ekle
Resim Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Andi̇lkom Di̇l Ve Konuşma Merkezi̇ Haberleri

Kayıtlı haber bulunamadı. İlk Haberi Ekle

Andi̇lkom Di̇l Ve Konuşma Merkezi̇ Ürünleri

Kayıtlı ürün bulunamadı. İlk Ürünü Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Andi̇lkom Di̇l Ve Konuşma Merkezi̇ Hakkında

Andi̇lkom Di̇l Ve Konuşma Merkezi̇ Firmamız Hatay İlinde Antakya İlçesi Odabaşı Mahallesi ODABAŞI MAH DEFNE HST KARŞISI. MERCEDES BAYİ ARKASI ÖZKAN GOLDEN CİTY B BLOK KAT 1 DAİRE 35 Adresinde faaliyettedir.
Andi̇lkom Di̇l Ve Konuşma Merkezi̇ Konuşma Merkezi, Terapistler, Kekemelik, Artikülasyon, Otizm, Nodül, Ses bozukluğu sektörlerinde hizmet vermektedir.
Andi̇lkom Di̇l Ve Konuşma Merkezi̇ Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Andi̇lkom Di̇l Ve Konuşma Merkezi̇ firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Andi̇lkom Di̇l Ve Konuşma Merkezi̇ firmamıza İstek ve taleplerinizi 30 Kasım 2020 Pazartesi Günü 09:30 ile 17:00 Arası Açık iletebilir veya 0 (326) 503 05 ... Sabit Telefonu, 0 (534) 724 75 ... Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email andilkom2019@gmail.com ve web https://andilkom-antakya-dil-ve-konusma-merkezi.business.site/ sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2020 yılı içerisinde 4175 kişi Ziyaret etmiş, 14 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 15 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.