ARPACI KEBAP VE DÖNER MEZE ÇEŞİTLERİ DEFNE

* TAVUK DÖNERİ    * IZGARA ÇEŞİTLERİ
* KEBAP DÜRÜM    * SOĞUK MEZELER
* TEPSİ & KAĞIT KEBABI       SİPARİŞLERİNİZ 30 DAKİKADA ELİNİZDE...

Sabit Telefon
Cep Telefonu
Adres
SÜMERLER MAH. ŞÜKRÜ GÜÇLÜ KÖPRÜSÜ YANI Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Sosyal Ağlarımız
Kayıt ve Bitiş Tarihi
09.04.2013 - 18.05.2020
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş!
Arpacı Kebap Ve Döner Meze Çeşitleri Firması hatay ili defne ilçesinde Kebapçılar, Hazır Döner, Dönerciler sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2019 yılı içerisinde 1310 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 29 kişi tarafından aranmıştır.
Arpacı+Kebap+Ve+Döner+Meze+Çeşitleri+Hatay Firma+Rehberim+Üyesidir!

Arpacı Kebap Ve Döner Meze Çeşitleri Haberleri

Kayıtlı haber bulunamadı. İlk Haberi Ekle

Arpacı Kebap Ve Döner Meze Çeşitleri İlanları

Kayıtlı ilan bulunamadı. İlk İlanı Ekle
Resim Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Arpacı Kebap Ve Döner Meze Çeşitleri Ürünleri

Kayıtlı ürün bulunamadı. İlk Ürünü Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Arpacı Kebap Ve Döner Meze Çeşitleri Hakkında

Arpacı Kebap Ve Döner Meze Çeşitleri Firmamız Hatay İlinde Defne İlçesi Sümerler Mahallesi SÜMERLER MAH. ŞÜKRÜ GÜÇLÜ KÖPRÜSÜ YANI Adresinde faaliyettedir.
Arpacı Kebap Ve Döner Meze Çeşitleri Kebapçılar, Hazır Döner, Dönerciler, Kasap ve Fırın, Kasap ve Fırın Restaurant, Döner ve Kebap salonu sektörlerinde hizmet vermektedir.
Arpacı Kebap Ve Döner Meze Çeşitleri Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Arpacı Kebap Ve Döner Meze Çeşitleri firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Arpacı Kebap Ve Döner Meze Çeşitleri firmamıza İstek ve taleplerinizi 20 Eylül 2019 Cuma Günü 09:30 ile 23:00 Arası Açık iletebilir veya 0 (326) 223 66 ... Sabit Telefonu, 0 (533) 553 75 ... Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2019 yılı içerisinde 1310 kişi Ziyaret etmiş, 29 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 37 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.