ASLAN MERKEZ PİDE FIRINI CEYHAN

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Tülübaş Mh. Eski Adana Yolu No: 66, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
09.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Aslan Merkez Pide Fırını firması Adana ili Ceyhan ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Fırın, Fırınlar sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 46 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Aslan+Merkez+Pide+Fırını+Adana Firma+Rehberim+Üyesidir!

Aslan Merkez Pide Fırını Hakkında

Firmamız Adana İlinde Ceyhan İlçesi Tülübaş Mh. Eski Adana Yolu No: 66, Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Fırın, Fırınlar sektörlerinde faaliyettedir.
Aslan Merkez Pide Fırını Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Aslan Merkez Pide Fırını firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Aslan Merkez Pide Fırını firmamıza İstek ve taleplerinizi 20 Kasım 2017 Pazartesi Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (322) 612 56 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 46 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz