ATAGÖZ GÖZ HASTALIKLARI VE LAZER DAL MERKEZİ BAYRAKLI

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Manas Bul. 1586 / 7 Sokak. No: 2 A Blok Bayraklı - İzmir (yeni Adliye, Başak Depoları, Opet Karşısı) Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Kayıtlı Sektörler
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
10.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Atagöz Göz Hastalıkları ve Lazer Dal Merkezi firması İzmir ili Bayraklı ilçesinde Sağlık Kurum ve Kuruluşları sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 43 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Atagöz+Göz+Hastalıkları+ve+Lazer+Dal+Merkezi+İzmir Firma+Rehberim+Üyesidir!

Atagöz Göz Hastalıkları ve Lazer Dal Merkezi Hakkında

Firmamız İzmir İlinde Bayraklı İlçesi Manas Bul. 1586 / 7 Sokak. No: 2 A Blok Bayraklı - İzmir (yeni Adliye, Başak Depoları, Opet Karşısı) Adresinde Sağlık Kurum ve Kuruluşları sektörlerinde faaliyettedir.
Atagöz Göz Hastalıkları ve Lazer Dal Merkezi Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Atagöz Göz Hastalıkları ve Lazer Dal Merkezi firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Atagöz Göz Hastalıkları ve Lazer Dal Merkezi firmamıza İstek ve taleplerinizi 18 Kasım 2017 Cumartesi Çalışma saatinde iletebilir veya 04445282 Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 43 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.