ATILIM PİDE VE SOMUN EKMEK FIRINI SEYHAN

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Sümer Mh. Kara Fatma Cd. No: 37/A, Ziyapaşa, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
07.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Atılım Pide ve Somun Ekmek Fırını firması Adana ili Seyhan ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Fırın, Fırınlar sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 150 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Atılım+Pide+ve+Somun+Ekmek+Fırını+Adana Firma+Rehberim+Üyesidir!

Atılım Pide ve Somun Ekmek Fırını Hakkında

Firmamız Adana İlinde Seyhan İlçesi Sümer Mh. Kara Fatma Cd. No: 37/A, Ziyapaşa, Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Fırın, Fırınlar sektörlerinde faaliyettedir.
Atılım Pide ve Somun Ekmek Fırını Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Atılım Pide ve Somun Ekmek Fırını firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Atılım Pide ve Somun Ekmek Fırını firmamıza İstek ve taleplerinizi 25 Kasım 2017 Cumartesi Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (322) 227 09 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 150 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz