AYDEMİROĞULLARI EKMEK FIRINI SERDİVAN

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Kemal Paşa Mh. Belediye Cd. No: 38, Serdivan, Sakarya (Adapazarı) Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
10.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Aydemiroğulları Ekmek Fırını firması Sakarya ili Serdivan ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Fırın, Fırınlar sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 80 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Aydemiroğulları+Ekmek+Fırını+Sakarya Firma+Rehberim+Üyesidir!

Aydemiroğulları Ekmek Fırını Hakkında

Firmamız Sakarya İlinde Serdivan İlçesi Kemal Paşa Mh. Belediye Cd. No: 38, Serdivan, Sakarya (Adapazarı) Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Fırın, Fırınlar sektörlerinde faaliyettedir.
Aydemiroğulları Ekmek Fırını Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Aydemiroğulları Ekmek Fırını firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Aydemiroğulları Ekmek Fırını firmamıza İstek ve taleplerinizi 21 Kasım 2017 Salı Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (264) 211 12 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 80 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
Web sitemizde daha iyi hizmet verebilmek amacıyla çerez/cookie kullanıyoruz.
Kabul ediyorum, kapat