AYTAÇ ET MARKET DEFNE

Yetkili Kişi
Sabit Telefon Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Cep Telefonu Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Adresimiz Konum Ekle!
ÇEKMECE BEL.  Yol Tarifi
İl, İlçe & Mahallemiz
Kayıt ve Bitiş Tarihi
14.07.2010 -
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş!
Aytaç Et Market Firması Aytaç Ve Özgür Aslan Yönetiminde hatay ili defne ilçesinde Et Ürünleri, Kasaplar, Et Market sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2019 yılı içerisinde 779 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 13 kişi tarafından aranmıştır.
Aytaç+Et+Market+Hatay Firma+Rehberim+Üyesidir!

Aytaç Et Market Haberleri

Kayıtlı haber bulunamadı. İlk Haberi Ekle

Aytaç Et Market İlanları

Kayıtlı ilan bulunamadı. İlk İlanı Ekle
Resim Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Aytaç Et Market Ürünleri

Kayıtlı ürün bulunamadı. İlk Ürünü Ekle
Adı Fiyat Tarih İl/İlçe Hit

Aytaç Et Market Hakkında

Aytaç Et Market Firmamız Aytaç Ve Özgür Aslan Yönetiminde Hatay İlinde Defne İlçesi Elektrik Mahallesi ÇEKMECE BEL. Adresinde faaliyettedir.
Aytaç Et Market Et Ürünleri, Kasaplar, Et Market, Et Pazarı, Kasap, Kağıt ve Tepsi Kebabı sektörlerinde hizmet vermektedir.
Aytaç Et Market Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Aytaç Et Market firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Aytaç Et Market firmamıza İstek ve taleplerinizi 18 Ekim 2019 Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (326) 232 37 ... Sabit Telefonu, 0 (535) 564 90 ... Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2019 yılı içerisinde 779 kişi Ziyaret etmiş, 13 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 5 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.