BARBAY ÖZEL EĞİTİM HİZMETLERİ TURİZM BİLGİSAYAR KADIKÖY

Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Erenköy Mah. Şemsettin Günaltay Cad. No: 109 Kat: 1-2-3 Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Kayıtlı Sektörler
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
09.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Barbay Özel Eğitim Hizmetleri Turizm Bilgisayar firması İstanbul ili Kadıköy ilçesinde Eğitim Kurum ve Kuruluşları sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 26 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Barbay+Özel+Eğitim+Hizmetleri+Turizm+Bilgisayar+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Barbay Özel Eğitim Hizmetleri Turizm Bilgisayar Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Kadıköy İlçesi Erenköy Mah. Şemsettin Günaltay Cad. No: 109 Kat: 1-2-3 Adresinde Eğitim Kurum ve Kuruluşları sektörlerinde faaliyettedir.
Barbay Özel Eğitim Hizmetleri Turizm Bilgisayar Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Barbay Özel Eğitim Hizmetleri Turizm Bilgisayar firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Barbay Özel Eğitim Hizmetleri Turizm Bilgisayar firmamıza İstek ve taleplerinizi 20 Kasım 2017 Pazartesi Çalışma saatinde iletebilir veya Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 26 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz