BAŞAK UNLU MAMÜLLERİ MERKEZEFENDİ

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Atatürk Blv. No: 7, Denizl Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
07.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Başak Unlu Mamülleri firması Denizli ili Merkezefendi ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Unlu Mamüller, Unlu Mamüller Fırın sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 58 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Başak+Unlu+Mamülleri+Denizli Firma+Rehberim+Üyesidir!

Başak Unlu Mamülleri Hakkında

Firmamız Denizli İlinde Merkezefendi İlçesi Atatürk Blv. No: 7, Denizl Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Unlu Mamüller, Unlu Mamüller Fırın, Un ve unlu mamüller, Unlu Mamülleri sektörlerinde faaliyettedir.
Başak Unlu Mamülleri Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Başak Unlu Mamülleri firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Başak Unlu Mamülleri firmamıza İstek ve taleplerinizi 19 Kasım 2017 Pazar Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (258) 264 55 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 58 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz