BAŞKENT BURMALI KADAYIF VE KÜNEFE YENİMAHALLE

Sabit Telefon Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Adresimiz Konum Ekle!
Demetlale Mah. 410. Sok. 06200,  Yol Tarifi
İl, İlçe & Mahallemiz
Faaliyet Alanlarımız
Aranma İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
12.06.2015 -
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
BAŞKENT BURMALI KADAYIF VE KÜNEFE YENİMAHALLE Ankara Firma RehberimBAŞKENT BURMALI KADAYIF VE KÜNEFE YENİMAHALLE Ankara Firma Rehberim51 0.0 | 0 Oy
Bu Firmanın Sahibi Siz misiniz?
Firma Sahibiyim Üyelik Yükselt
Başkent Burmalı Kadayıf Ve Künefe Firması Ankara ili Yenimahalle ilçesinde Kadayıf, Künefeciler, Künefe sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2020 yılı içerisinde 11 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 0 kişi tarafından aranmıştır.
Başkent+Burmalı+Kadayıf+Ve+Künefe+Ankara Firma+Rehberim+Üyesidir!

Başkent Burmalı Kadayıf Ve Künefe Hakkında

Başkent Burmalı Kadayıf Ve Künefe Firmamız Ankara İlinde Yenimahalle İlçesi Demetlale Mah. 410. Sok. 06200, Adresinde faaliyettedir.
Başkent Burmalı Kadayıf Ve Künefe Kadayıf, Künefeciler, Künefe sektörlerinde hizmet vermektedir.
Başkent Burmalı Kadayıf Ve Künefe Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Başkent Burmalı Kadayıf Ve Künefe firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Başkent Burmalı Kadayıf Ve Künefe firmamıza İstek ve taleplerinizi 21 Şubat 2020 Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (312) 336 42 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2020 yılı içerisinde 11 kişi Ziyaret etmiş, 0 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.