BAU METGEM | BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ MESLEKİ TEKNİK EĞİTİM HİZMETLERİ VE GELİŞTİRME MERKEZİ BEŞİKTAŞ

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Çırağan Caddesi, Osmanpaşa Mektebi Sokak, No: 4-6, Pk: 34353, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
2017 Yılı: 1/0
Kayıt ve Bitiş Tarihi
10.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
BAU METGEM | Bahçeşehir Üniversitesi Mesleki Teknik Eğitim Hizmetleri ve Geliştirme Merkezi firması İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde Bahçeşehir Üniversitesi Kampüsleri ve Fakülteleri sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 75 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 1 kişi tarafından aranmıştır.
BAU+METGEM+|+Bahçeşehir+Üniversitesi+Mesleki+Teknik+Eğitim+Hizmetleri+ve+Geliştirme+Merkezi+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

BAU METGEM | Bahçeşehir Üniversitesi Mesleki Teknik Eğitim Hizmetleri ve Geliştirme Merkezi Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Beşiktaş İlçesi Çırağan Caddesi, Osmanpaşa Mektebi Sokak, No: 4-6, Pk: 34353, Adresinde Bahçeşehir Üniversitesi Kampüsleri ve Fakülteleri sektörlerinde faaliyettedir.
BAU METGEM | Bahçeşehir Üniversitesi Mesleki Teknik Eğitim Hizmetleri ve Geliştirme Merkezi Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir BAU METGEM | Bahçeşehir Üniversitesi Mesleki Teknik Eğitim Hizmetleri ve Geliştirme Merkezi firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
BAU METGEM | Bahçeşehir Üniversitesi Mesleki Teknik Eğitim Hizmetleri ve Geliştirme Merkezi firmamıza İstek ve taleplerinizi 24 Kasım 2017 Cuma Çalışma saatinde iletebilir veya 04442864 Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 75 kişi Ziyaret etmiş, 1 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.