BAYINDIR İŞ KULE AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ BEŞİKTAŞ

Bu Firma, Firma Rehberim sitesinde pasif durumdadır... Kaybettiği ziyaretçi sayısı: 58
Bu alanı görebilmek için lütfen giriş yapınız...
Üye Ol Giriş yap
Sabit Telefon
Güvenlik Kodu
Telefon numarası için güvenlik kodunu girin lütfen.
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Beşiktaş Merkez, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Kayıtlı Sektörler
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
10.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Bayındır İş Kule Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği firması İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde Sağlık Kurum ve Kuruluşları sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 209 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Bayındır+İş+Kule+Ağız+Ve+Diş+Sağlığı+Polikliniği+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Bayındır İş Kule Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Beşiktaş İlçesi Beşiktaş Merkez, Adresinde Sağlık Kurum ve Kuruluşları sektörlerinde faaliyettedir.
Bayındır İş Kule Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Bayındır İş Kule Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Bayındır İş Kule Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği firmamıza İstek ve taleplerinizi 23 Kasım 2017 Perşembe Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (212) 316 10 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 209 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz