BAYKAN YAPI ALİMİNYUM PLASTİK CAM BALKON İNŞAAT TURİZM TEKSTİL GIDA VE EMLAK LTD ŞTİ SİLİVRİ

Adresimiz Konum Ekle!
Mimarsinan Mah. Mah. Yıldırım Tosunlar C 3. E. San. Sit N: 31-32  Yol Tarifi
İl, İlçe & Mahallemiz
Faaliyet Alanlarımız
Aranma İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
10.06.2015 -
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
BAYKAN YAPI ALİMİNYUM PLASTİK CAM BALKON İNŞAAT TURİZM TEKSTİL GIDA VE EMLAK LTD ŞTİ SİLİVRİ İstanbul Firma RehberimBAYKAN YAPI ALİMİNYUM PLASTİK CAM BALKON İNŞAAT TURİZM TEKSTİL GIDA VE EMLAK LTD ŞTİ SİLİVRİ İstanbul Firma Rehberim51 0.0 | 0 Oy
Bu Firmanın Sahibi Siz misiniz?
Firma Sahibiyim Üyelik Yükselt
Baykan Yapı Aliminyum Plastik Cam Balkon İnşaat Turizm Tekstil Gıda ve Emlak Ltd Şti Firması İstanbul ili Silivri ilçesinde Emlakçılar, Yapı, Cam sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2020 yılı içerisinde 8 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Baykan+Yapı+Aliminyum+Plastik+Cam+Balkon+İnşaat+Turizm+Tekstil+Gıda+ve+Emlak+Ltd+Şti+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Baykan Yapı Aliminyum Plastik Cam Balkon İnşaat Turizm Tekstil Gıda ve Emlak Ltd Şti Hakkında

Baykan Yapı Aliminyum Plastik Cam Balkon İnşaat Turizm Tekstil Gıda ve Emlak Ltd Şti Firmamız İstanbul İlinde Silivri İlçesi Mimarsinan Mah. Mah. Yıldırım Tosunlar C 3. E. San. Sit N: 31-32 Adresinde faaliyettedir.
Baykan Yapı Aliminyum Plastik Cam Balkon İnşaat Turizm Tekstil Gıda ve Emlak Ltd Şti Emlakçılar, Yapı, Cam, Katlanır Cam Balkon sektörlerinde hizmet vermektedir.
Baykan Yapı Aliminyum Plastik Cam Balkon İnşaat Turizm Tekstil Gıda ve Emlak Ltd Şti Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Baykan Yapı Aliminyum Plastik Cam Balkon İnşaat Turizm Tekstil Gıda ve Emlak Ltd Şti firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Baykan Yapı Aliminyum Plastik Cam Balkon İnşaat Turizm Tekstil Gıda ve Emlak Ltd Şti firmamıza İstek ve taleplerinizi 22 Şubat 2020 Çalışma saatinde iletebilir veya Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2020 yılı içerisinde 8 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.