BAYKAN YAPI ALİMİNYUM PLASTİK CAM BALKON İNŞAAT TURİZM TEKSTİL GIDA VE EMLAK LTD ŞTİ SİLİVRİ

Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Mimarsinan Mah. Mah. Yıldırım Tosunlar C 3. E. San. Sit N: 31-32 Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Kayıtlı Sektörler
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
10.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Baykan Yapı Aliminyum Plastik Cam Balkon İnşaat Turizm Tekstil Gıda ve Emlak Ltd Şti firması İstanbul ili Silivri ilçesinde Yapı, Emlak sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 60 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Baykan+Yapı+Aliminyum+Plastik+Cam+Balkon+İnşaat+Turizm+Tekstil+Gıda+ve+Emlak+Ltd+Şti+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Baykan Yapı Aliminyum Plastik Cam Balkon İnşaat Turizm Tekstil Gıda ve Emlak Ltd Şti Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Silivri İlçesi Mimarsinan Mah. Mah. Yıldırım Tosunlar C 3. E. San. Sit N: 31-32 Adresinde Yapı, Emlak sektörlerinde faaliyettedir.
Baykan Yapı Aliminyum Plastik Cam Balkon İnşaat Turizm Tekstil Gıda ve Emlak Ltd Şti Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Baykan Yapı Aliminyum Plastik Cam Balkon İnşaat Turizm Tekstil Gıda ve Emlak Ltd Şti firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Baykan Yapı Aliminyum Plastik Cam Balkon İnşaat Turizm Tekstil Gıda ve Emlak Ltd Şti firmamıza İstek ve taleplerinizi 22 Kasım 2017 Çarşamba Çalışma saatinde iletebilir veya Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 60 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
Web sitemizde daha iyi hizmet verebilmek amacıyla çerez/cookie kullanıyoruz.
Kabul ediyorum, kapat