BERKE MAKİNA TEKSTİL VE DIŞ TİCARET SANAYİ BAŞAKŞEHİR

Sabit Telefon Tıklayarak Bizi Arayabilirsiniz!
Adresimiz Konum Ekle!
Organize Sanayi Bölg. Esenler Sanayi Sitesi 17. Blok No: 1  Yol Tarifi
İl, İlçe & Mahallemiz
Faaliyet Alanlarımız
Aranma İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
05.07.2015 -
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
BERKE MAKİNA TEKSTİL VE DIŞ TİCARET SANAYİ BAŞAKŞEHİR İstanbul Firma RehberimBERKE MAKİNA TEKSTİL VE DIŞ TİCARET SANAYİ BAŞAKŞEHİR İstanbul Firma Rehberim51 0.0 | 0 Oy
Bu Firmanın Sahibi Siz misiniz?
Firma Sahibiyim Üyelik Yükselt
Berke Makina Tekstil ve Dış Ticaret Sanayi Firması İstanbul ili Başakşehir ilçesinde Makine sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2020 yılı içerisinde 6 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Berke+Makina+Tekstil+ve+Dış+Ticaret+Sanayi+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Berke Makina Tekstil ve Dış Ticaret Sanayi Hakkında

Berke Makina Tekstil ve Dış Ticaret Sanayi Firmamız İstanbul İlinde Başakşehir İlçesi Organize Sanayi Bölg. Esenler Sanayi Sitesi 17. Blok No: 1 Adresinde faaliyettedir.
Berke Makina Tekstil ve Dış Ticaret Sanayi Makine sektörlerinde hizmet vermektedir.
Berke Makina Tekstil ve Dış Ticaret Sanayi Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Berke Makina Tekstil ve Dış Ticaret Sanayi firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Berke Makina Tekstil ve Dış Ticaret Sanayi firmamıza İstek ve taleplerinizi 23 Şubat 2020 Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (212) 549 06 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2020 yılı içerisinde 6 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.