BETTY BOOP SAÇ SİMÜLASYON VE GÜZELLİK SALONU ANTAKYA

Bu Firma, Firma Rehberim sitesinde pasif durumdadır... Kaybettiği ziyaretçi sayısı: 209
Bu alanı görebilmek için lütfen giriş yapınız...
Üye Ol Giriş yap
Sabit Telefon
Güvenlik Kodu
Telefon numarası için güvenlik kodunu girin lütfen.
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
ÜRGEN PAŞA MAH. 75. YIL BULV. (ABDO DÖNER ÜSTÜ) KAT:2 DAİRE NO:3 Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
2018 Yılı: 1/02017 Yılı: 100/02016 Yılı: 56/0
Kayıt ve Bitiş Tarihi
18.10.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Betty Boop Saç Simülasyon ve Güzellik Salonu firması Hatay ili Antakya ilçesinde Lazer Epilasyon, Güzellik Salonları, Kalıcı Makyaj sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2018 yılı içerisinde 276 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 1 kişi tarafından aranmıştır.
Betty+Boop+Saç+Simülasyon+ve+Güzellik+Salonu+Hatay Firma+Rehberim+Üyesidir!

Betty Boop Saç Simülasyon ve Güzellik Salonu Hakkında

Firmamız BETÜL KILINÇ Yönetiminde Hatay İlinde Antakya İlçesi Ürgenpaşa Mahallesi ÜRGEN PAŞA MAH. 75. YIL BULV. (ABDO DÖNER ÜSTÜ) KAT:2 DAİRE NO:3 Adresinde faaliyettedir.
Betty Boop Saç Simülasyon ve Güzellik Salonu Lazer Epilasyon, Güzellik Salonları, Kalıcı Makyaj, Masaj, Saç Simülasyon, Kaş Tasarım, 3D Kıl Tekniği Kaş, Ozon Leke Tedavisi, Kirpik(Lifting Bakım) sektörlerinde hizmet vermektedir.
Betty Boop Saç Simülasyon ve Güzellik Salonu Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Betty Boop Saç Simülasyon ve Güzellik Salonu firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Betty Boop Saç Simülasyon ve Güzellik Salonu firmamıza İstek ve taleplerinizi 20 Şubat 2018 Salı Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (326) 227 49 ... Sabit Telefonu, 0 (537) 482 27 ... Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email bbgsalonu@gmail.com ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2018 yılı içerisinde 276 kişi Ziyaret etmiş, 1 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 6 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.