BEYAZ PASTA CAFE UNLU MAMÜLLERİ KEÇİÖREN

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Ayvalı Mh. 182. Cd. No: 9/C, Etlik (İncirli), Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
10.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Beyaz Pasta Cafe Unlu Mamülleri firması Ankara ili Keçiören ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Unlu Mamüller, Cafe sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2018 yılı içerisinde 23 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Beyaz+Pasta+Cafe+Unlu+Mamülleri+Ankara Firma+Rehberim+Üyesidir!

Beyaz Pasta Cafe Unlu Mamülleri Hakkında

Firmamız Ankara İlinde Keçiören İlçesi Ayvalı Mh. 182. Cd. No: 9/C, Etlik (İncirli), Adresinde faaliyettedir.
Beyaz Pasta Cafe Unlu Mamülleri Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Unlu Mamüller, Cafe, Unlu Mamüller Fırın, Un ve unlu mamüller, Unlu Mamülleri sektörlerinde hizmet vermektedir.
Beyaz Pasta Cafe Unlu Mamülleri Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Beyaz Pasta Cafe Unlu Mamülleri firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Beyaz Pasta Cafe Unlu Mamülleri firmamıza İstek ve taleplerinizi 22 Ocak 2018 Pazartesi Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (312) 343 10 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2018 yılı içerisinde 23 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz