BİNGÖL ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Selahaddin-i Eyyubi Mh. Aydınlık Caddesi, Bingöl Üniversitesi Kampüsü, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Kayıtlı Sektörler
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
04.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Bingöl Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi firması Bingöl ili Bingöl Merkez ilçesinde Fakülteler sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 91 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Bingöl+Üniversitesi+İktisadi+ve+İdari+Bilimler+Fakültesi+Bingöl Firma+Rehberim+Üyesidir!

Bingöl Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Hakkında

Firmamız Bingöl İlinde Selahaddin-i Eyyubi Mh. Aydınlık Caddesi, Bingöl Üniversitesi Kampüsü, Adresinde Fakülteler sektörlerinde faaliyettedir.
Bingöl Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Bingöl Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Bingöl Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi firmamıza İstek ve taleplerinizi 21 Kasım 2017 Salı Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (426) 216 00 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 91 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.