BİRTAT YUFKA BEŞİKTAŞ

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Müverrih Sadettin Sokak No: 2/D, Ortaköy, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
2017 Yılı: 1/0
Kayıt ve Bitiş Tarihi
10.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Birtat Yufka firması İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Yufka, Yufka İmalat ve Satış sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 46 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve 1 kişi tarafından aranmıştır.
Birtat+Yufka+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Birtat Yufka Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Beşiktaş İlçesi Müverrih Sadettin Sokak No: 2/D, Ortaköy, Adresinde Pastaneler, Tatlıcılar ve Fırınlar, Yufka, Yufka İmalat ve Satış, Yufkacılar sektörlerinde faaliyettedir.
Birtat Yufka Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Birtat Yufka firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Birtat Yufka firmamıza İstek ve taleplerinizi 21 Kasım 2017 Salı Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (212) 258 54 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 46 kişi Ziyaret etmiş, 1 kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz
0 kişi beğendi.
Firma Türü: ucretsiz