BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ KİMYA BÖLÜMÜ BEŞİKTAŞ

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Hisarüstü Nispetiye Caddesi, Boun Güney Kampüsü, Pk: 34342, Bebek, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
09.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Boğaziçi Üniversitesi Kimya Bölümü firması İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde Boğaziçi Üniversitesi Kampüsleri ve Fakülteleri sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 38 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Boğaziçi+Üniversitesi+Kimya+Bölümü+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Boğaziçi Üniversitesi Kimya Bölümü Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Beşiktaş İlçesi Hisarüstü Nispetiye Caddesi, Boun Güney Kampüsü, Pk: 34342, Bebek, Adresinde Boğaziçi Üniversitesi Kampüsleri ve Fakülteleri sektörlerinde faaliyettedir.
Boğaziçi Üniversitesi Kimya Bölümü Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Boğaziçi Üniversitesi Kimya Bölümü firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Boğaziçi Üniversitesi Kimya Bölümü firmamıza İstek ve taleplerinizi 20 Kasım 2017 Pazartesi Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (212) 359 66 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 38 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.