BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ ORTAKANTİN BEŞİKTAŞ

Sabit Telefon
Çalışma Saatleri
Adres Konum Ekle
Hisarüstü Nispetiye Caddesi, Boun Güney Kampüsü, Öğrenci Faaliyetleri Binası (öfb), Pk: 34342, Bebek, Yol Tarifi
İl İlçe Mahalle
Arama İstatistikleri
Kayıt ve Bitiş Tarihi
04.06.2015 -
Bu firmanın sahibi siz misiniz?
Firma sahibiyim Üyelik Yükselt
Boğaziçi Üniversitesi Ortakantin firması İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde Boğaziçi Üniversitesi Kampüsleri ve Fakülteleri sektörlerinde faaliyet göstermekte olup 2017 yılı içerisinde 41 kişi tarafından ziyaret edilmiş ve kişi tarafından aranmıştır.
Boğaziçi+Üniversitesi+Ortakantin+İstanbul Firma+Rehberim+Üyesidir!

Boğaziçi Üniversitesi Ortakantin Hakkında

Firmamız İstanbul İlinde Beşiktaş İlçesi Hisarüstü Nispetiye Caddesi, Boun Güney Kampüsü, Öğrenci Faaliyetleri Binası (öfb), Pk: 34342, Bebek, Adresinde Boğaziçi Üniversitesi Kampüsleri ve Fakülteleri sektörlerinde faaliyettedir.
Boğaziçi Üniversitesi Ortakantin Sayfamız üzerinde Mesaj gönderebilir Şikayet yazabilir sms'le Firma Bilgilerini gönderebilir Boğaziçi Üniversitesi Ortakantin firmamızı beğenebilir Yorum yapabilir ve takip edebilirsiz.
Boğaziçi Üniversitesi Ortakantin firmamıza İstek ve taleplerinizi 25 Kasım 2017 Cumartesi Çalışma saatinde iletebilir veya 0 (212) 359 67 ... Sabit Telefonu, Cep Telefonu ve whatsapp'la Arayabilir whatsapp'la yazabilir Sms Atabilir, email ve web sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz. 
Firmamızı 2017 yılı içerisinde 41 kişi Ziyaret etmiş, kişi arayarak iletişime geçmiş ve 0 kişi sayfamızı beğenerek görüş bildirmiştir.